Kariéra | CBE ČR - SAVINGS

CBE ČR – SAVINGS

Kariéra

V současné době hledáme uchazeče na následující volnou pozici:

Sales Manager Junior

Nabízíme:

  • jedinečná kombinace fixní a provizní odměny
  • velmi motivační provizní systém
  • propracovaný školicí systém na náklady společnosti
  • zdokonalení v komunikaci a v obchodních dovednostech
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • po zapracování zajímavé benefity (telefon, notebook…)

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonost
  • orientace na výkon
  • proobchodní zaměření
  • praxe v obchodě výhodou
  • komunikativní osobnost

Náplň práce:

  • zaškolení k precizní znalosti produktu
  • aktivní komunikace a péče o klienty
  • práce s obchodním týmem a jeho vedení
  • feedback a reporting směrem k vedení společnosti
  • administrativní úkony spojené s produktem

Své životopisy společně s fotografií posílejte na prace@cbecr.cz nebo využijte formuláře níže. Pokud se Vám do týdne po odeslání životopisu neozveme, nebyl(a) jste zařazen do výběrového řízení.

Pošlete nám životopis

Jméno a příjmení (*)

Telefon (*)

Vaše zpráva

Připojte Váš životopis v PDF nebo DOC (word) souboru (*)

Položky označené (*) je nutné vyplnit.